на головну сторінку<  
на головну сторінку<    
    ON-LINE трансляція ДТРК "УТР"< в обрані форум на сайті  
увімкнути трансляцію телеканалу УТР<

01 : 00

Хочете подивитися?
> натисніть тут <<

07 : 00

Гімн України  

07 : 05

Новини "Пульс"  

07 : 20

 

07 : 35

Погода  

07 : 40

 

08 : 00

 

10 : 00

Я здивую світ  

10 : 25

 
  ВХІД ДЛЯ КОРИСТУВАЧА
  логін
     
  пароль
 
   
 
 

Програма

Опера "Сорочинський ярмарок"
У Національній опері України відновлено комічну оперу Модеста Мусоргського «Сорочинський ярмарок». Це одна з багатьох опер, написаних за мотивами гоголівських «Вечорів на хуторі біля Диканьки».
Стрижень спектаклю — Хівря. Героїня двоїста: вона й вибухонебезпечна, «біса лисого осідлає» (стосовно чоловіка — гуляки Черевика), і ласкава, турботлива (стосовно милого — поповича Панаса Івановича). У діалозі з чоловіком Хівря-Кочур повністю відповідає своєму костюму — зеленій кофті з пришитими на ній червоними колючками (чи гірким перцем). Жести артистки різкі, імпульсивні, вона весь час кидається на Черевика з кулаками. У вокальній партії — скоромовка, вигуки, різкість. Тільки-но з’являється Панас Іванович, Хіврю неначе підміняють — ніжна, добра, пластична, граціозна. В інтонуванні виникає кантилена, співучість, тембр стає м’яким, інтимно тихим.
Вихід Панаса Івановича, «ураженого з боку кропиви гірше за будь-який змієподібний злак», уже викликає сміх. Дует поповича і Хіврі — один із найяскравіших епізодів і в опері, і в постановці. Сцена невеличка, але динамічна. Всього за кілька хвилин Хівря встигає нагодувати Панаса Івановича пампушками, пококетувати з ним, укластися на печі, розпростерши обійми. І саме в цей момент (як звичайно буває в оперній драматургії) у двері стукає чоловік. Попович метушиться на сцені, намагаючись залізти то на піч, то під стіл, скоромовкою лепечучи «Господи помилуй! Господи помилуй! Господи помилуй!» Для співака — дуже нелегке завдання, оскільки темп у цьому епізоді божевільний, а треба щоб і голос звучав, і слова були зрозумілі, і біганина по сцені не перервалася. М.Хоружий блискуче впорався зі своєю роллю — кутастий, кокетливо-настирливий, заляканий. Його тенор звучить чисто, прозоро, «цнотливо».ДИВІТСЯ ТАКОЖ - Програма


.
Гімн України . . . >>>
 

.
Зустрічі, даровані долею . . . >>>
 

.
Програма "Ми - українці" . . . >>>
 

.
Погода . . . >>>
 

.
Опера "Наталка Полтавка" . . . >>>
 

.
Світ моди . . . >>>
 

.
Спортивне дискавері . . . >>>
 

.
Соціально-економічний вісник. Діло . . . >>>
 

.
Форсайт . . . >>>
 

.
Територія дитинства . . . >>>
 

.
Досягти мети . . . >>>
 

.
Я здивую світ . . . >>>
 
ФОТО

 
 

ПАРТНЕРИ

 

<

<

<

 
 

 

  Сайт оптимізований для перегляду броузерами Internet Explorer - 4.0 і вище,
Netscape Navigator- 7.0.
Мінімальне розширення 800 х 600
Розробка сайту intellCOM

Звязок з веб-мастером